Konstantinovy Lázně

Kavárna Srdíčko Konstantinovy Lázně

Kavárna se nachází v lázních, kde se léči srdeční a pohybové nemoci. Častou příčinou těchto obtíží bývá nevhodná strava a životní styl. Snažíme se proto dbát na zdraví našich hostů a nabízet výhradně kvalitní dobroty bez škodlivých látek.

České lázně, kde rezavá voda zahání neduhy a oživuje lásku

Konstantinovy Lázně patří k nejmenším lázním v Česku. Jakmile sem přijedete, rychle pochopíte. Stálých obyvatel tu žije kolem tisícovky, během sezóny, která začala na konci května, narazíte hlavně na lázeňské hosty. Co byste si neměli nechat ujít, je procházka zdejším rozkvetlým parkem, ochutnávka léčivé vody i nenáročné výlety zdejší idylickou krajinou.

Konstantinovy Lázně jsou sice malé, zato krásné místo pro odpočinek a turistiku

Konstantinovy Lázně náleží k významným místům Plzeňského kraje, který se může pyšnit jedinou lázeňskou oázou na svém území. Jsou skutečnou perlou zasazenou do půvabné, klidné o mnohdy civilizací ještě nedotčené krajiny prosycené vývěry minerálních kyselek.

Konstantinovy Lázně - Pursíkův pramen a Smraďoch

Historii obce můžeme sledovat už od 16. století, kdy se v písemných dokladech objevuje zmínka o sirnatém prameni zvaném lidově smraďoch právě pro svůj vysoký obsah sirovodíku.