O serveru Pohorka.info

Pohorka vám nabízí na jednom místě přehled článků z vybraných českých zdrojů s turistickou a cestovatelskou tématikou, které jsou nepřetržitě aktualizovány. Pro větší přehlednost články třídíme podle regionů, kterých se týkají – to jsou kraje, okresy, města či vesnice, pohoří a okolí řek nebo přehrad. Dále články rozdělujeme podle témat, jako jsou např. hrady a zámky, rozhledny, muzea, hory, řeky… Můžete si tedy snadno najít články, které se týkají cíle vašeho výletu či dovolené.

Jako doplňkové funkce je tu předpověď počasí, čas východu a západu slunce a možnost vyhledání dopravního spojení. Najdete nás také na facebooku, kde informujeme o novinkách na našem webu.

Na Pohorce nenajdete celý text článku – je zde jeho nadpis a krátký úvod, ale odkaz z nadpisu vždy vede na web, odkud článek pochází. Pokud o článku chcete zjistit více informací (např. chcete vidět všechny regiony a témata, ve kterých je zařazen), nebo ho chcete doporučit přátelům na Facebooku či jiných sociálních sítích, můžete místo na nadpis článku kliknout na odkaz „více“.

Zdroje článků

Neustále vyhledáváme a doplňujeme nové zdroje, ze kterých články získáváme. Pokud zjistíte, že vaše oblíbená stránka není v našem seznamu zdrojů, uvítáme, když nás na to upozorníte. Podmínkou je, aby na tomto serveru vycházely články, které se týkají turistiky v České republice a aby server poskytoval jejich export ve formátu RSS.

Zaslat zprávu redakci

Pokud nejste robot, napište prosím kolik je čtyři plus sedm: