Rozhledny ve městě Město Albrechtice

Toulky po českých rozhlednách: Město Albrechtice otevřelo unikátní rozhlednu

Na hranicích s Polskem se můžete rozhlédnout díky nově otevřené rozhledně ve Městě Albrechticích. V Moravskoslezském kraji je ale hodně dalších zajímavých rozhleden, které stojí za návštěvu.   Město Albrechtice na Bruntálsku na začátku října otevřelo novou rozhlednu na Hraničním vrchu. Unikátní je v tom, že vznikla spojením dvou bývalých anténních věží, které město získalo za symbolickou cenu. [...].

Rozledna ve Městě Albrechtice

Město Albrechtice na Bruntálsku se pyšní originální rozhlednou, která vznikla propojením dvou nepoužívaných anténních věží. Unikátní rozhlednu, z níž se lidé mohou kochat pohledem na Krnov, Opavu, Polsko, ale také na Praděd a Lysou horu nechala postavit obec ve spolupráci s dvěma partnerskými městy.

Z unikátní rozhledny v Albrechticích shlíží lidé i do Polska

Město Albrechtice na Bruntálsku se pyšní novou originální rozhlednou, která vznikla propojením dvou nepoužívaných anténních věží. Unikátní rozhlednu, z níž se lidé mohou kochat pohledem na Krnov, Opavu, Polsko, ale také na Praděd a Lysou horu nechala postavit obec ve spolupráci s dalšími dvěma partnerskými městy.


Okres Bruntál