Topzine.cz - Cestování

www.topzine.cz/category/cestovani · 55 článků

|< Předchozí strana 1 2 3 4 >|

Fotogalerie: Muzeum loutkářských kultur v Aténách východních Čech. Vítejte v Chrudimi!

Město Chrudim, také nazývané Atény východních Čech, má jednu z největších památkových zón, zachovalé středověké jádro s hradbami a další výjimečné stavby. Je však také... The post Fotogalerie: Muzeum loutkářských kultur v Aténách východních Čech. Vítejte v Chrudimi! Appeared first on TOPZINE.cz.

5 nejoblíbenějších lokalit pro dovolenou v ČR

Cestovat nemusíte jen za hranice. Česká republika nabízí mnoho zajímavých míst, která vás dostanou svou atmosférou, skvostnou architekturou i přírodními krásami.  V oblíbených lokalitách si přitom... The post 5 nejoblíbenějších lokalit pro dovolenou v ČR appeared first on TOPZINE.cz.

Tip na výlet: Objevte s námi Braunův Betlém ve východních Čechách

Braunův Betlém je netradiční památkou, které láká nejen české, ale i zahraniční turisty. Objevte sochařské umění ukryté v srdci lesa i vy. Braunův Betlém najdeme... The post Tip na výlet: Objevte s námi Braunův Betlém ve východních Čechách appeared first on TOPZINE.cz.

Tip na výlet: Máme 7 důvodů, proč navštívit město Přelouč

Jedna z nejstarších obcí na našem území si do doby současné přinesla poklidnou tvář. Napadlo vás někdy, proč rychlíky na hlavní trase Praha-Pardubice staví kromě... The post Tip na výlet: Máme 7 důvodů, proč navštívit město Přelouč appeared first on TOPZINE.cz.

Tip na výlet: Hrčava je zapomenutá osada na Trojmezí

Hrčava je vesnička, která leží na hranici mezi Polskem, Českem a Slovenskem. Skoro panenská příroda zde láká k cyklistice či turistice. Folklór třech států se... The post Tip na výlet: Hrčava je zapomenutá osada na Trojmezí appeared first on TOPZINE.cz.

Brandýs nad Orlicí. Místo, kde se skrýval a psal Komenský

Plánujete-li výlet do východních Čech, zajeďte se podívat do Brandýsa nad Orlicí. Ač to nemusí být zjevné, toto nevelké město má co...

Brandýs nad Orlicí. Místo, kde se skrýval a psal Komenský

Plánujete-li výlet do východních Čech, zajeďte se podívat do Brandýsa nad Orlicí. Ač to nemusí být zjevné, toto nevelké město má co nabídnout každému výletníkovi.... The post Brandýs nad Orlicí. Místo, kde se skrýval a psal Komenský appeared first on TOPZINE.cz.

Anketa Nejkrásnější nádraží 2012 je v plném proudu. Hlasuje se pro to nejlepší

Už od roku 2007 probíhá pravidelně soutěž Nejkrásnější nádraží ČR. Tato soutěž si klade za úkol zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem...

Anketa Nejkrásnější nádraží 2012 je v plném proudu. Hlasuje se pro to nejlepší

Už od roku 2007 probíhá pravidelně soutěž Nejkrásnější nádraží ČR. Tato soutěž si klade za úkol zvýšit zájem veřejnosti o cestování vlakem a stejně tak... The post Anketa Nejkrásnější nádraží 2012 je v plném proudu. Hlasuje se pro to nejlepší appeared first on TOPZINE.cz.

Skalní město Adršpach: Poznejte krásu přírody, která se snoubí s lidskou fantazií

Turistické dilema mezi kulturou a přírodou vyřeší tip na výlet do Adršpachu. Podívejte se s námi, co nabízí Skalní město Adršpach, které...

Skalní město Adršpach: Poznejte krásu přírody, která se snoubí s lidskou fantazií

Turistické dilema mezi kulturou a přírodou vyřeší tip na výlet do Adršpachu. Podívejte se s námi, co nabízí Skalní město Adršpach, které má otevřené své... The post Skalní město Adršpach: Poznejte krásu přírody, která se snoubí s lidskou fantazií appeared first on TOPZINE.cz.

Neratovský kostel propojil minulost s budoucností. Na oltář svítí slunce skleněnou střechou

Na kopci nad vesničkou Neratov se k nebi tyčí kostel, jehož historie překračuje současnost a hledí do budoucnosti. Minulost tohoto kostela dýchne...

Neratovský kostel propojil minulost s budoucností. Na oltář svítí slunce skleněnou střechou

Na kopci nad vesničkou Neratov se k nebi tyčí kostel, jehož historie překračuje současnost a hledí do budoucnosti. Minulost tohoto kostela dýchne na návštěvníka nejen... The post Neratovský kostel propojil minulost s budoucností. Na oltář svítí slunce skleněnou střechou appeared first on TOPZINE.cz.

Poděbrady: Projděte se po francouzské kolonádě. Město je prostoupeno léčivou energií

Když vyjdete z poděbradského nádraží, spatříte zeleň a s ní prostor, který zabírá poděbradská kolonáda. Hned po prvních pár krocích máte pocit,  jakoby vás...

Poděbrady: Projděte se po francouzské kolonádě. Město je prostoupeno léčivou energií

Když vyjdete z poděbradského nádraží, spatříte zeleň a s ní prostor, který zabírá poděbradská kolonáda. Hned po prvních pár krocích máte pocit,  jakoby vás někdo zabalil do... The post Poděbrady: Projděte se po francouzské kolonádě. Město je prostoupeno léčivou energií appeared first on TOPZINE.cz.

|< Předchozí strana 1 2 3 4 >|