Kladno

Muzeum věžáků Kladno

Zajímá vás historie bydlení na sídlišti za minulého režimu? Pak si prohlédněte Muzeum věžáků v Kladně. Tvoří jej dům z padesátých let minulého století, který si projdete od sklepa až po střechu – včetně krytu civilní obrany, ukázkového bytu či střešní terasy s výhledem.

Kryt 51 aneb útočiště se mění v past – úniková hra

Vyzkoušejte si, jaké to je, dostat se ven ze zničeného protiatomového krytu. Jedinečná post-apokalyptická úniková hra v Labyrint klubu Spirála Kladno.

Stálá expozice Síně slávy kladenského hokeje

V březnu 2018 byla za účasti kladenských hokejových legend otevřena v kladenském obchodním centru OAZA Síň slávy kladenského hokeje mapující historii hokejového klubu Rytíři Kladno. Expozice je přístupná denně v otevírací době obchodního centra.

Městské divadlo Kladno

Městské divadlo Kladno je jedním z nejstarších českých činoherních divadel; pokračuje ve stoleté tradici profesionální kladenské scény.

Muzeum Historické Dopravní Techniky Kladno

Občanské sdružení, které existuje od roku 2011, spojuje nadšence do starých autobusů. Na počátku disponovalo dvěma Karosami. Dnes je vozový park mnohonásobně větší a po předchozí domluvě si návštěvníci mohou jednotlivé rarity prohlédnout v areálu bývalé sklárny v Otvovicích.

Virtuální realita Kladno

Ve virtuální realitě prožijete celých 50 minut, během nichž nahlédnete na vzdálená reálná i nereálná místa, vyzkoušíte si extrémní zážitky nebo si zahrajete opravdu intenzivní hry. Zapomeňte na to, kde doopravdy jste, a nechte se pohltit světem, který se kolem vás otevře.

5D Cinema Maxim Kladno - nový rozměr fantazie

5D Cinema Maxim může být právem považováno za jednu z nejlepších forem zábavy. Návštěvníci v 5D Cinema Maxim se dostanou do světa iluzí a neuvěřitelných pocitů.

Funpark Žirafa Kladno

Funpark Žirafa se může pochlubit více než 20 nejmodernějšími atrakcemi pro děti a dospělé.

Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe – kavárna prvorepublikového stylu. Vyberte si u nás z široké nabídky dezertů a zmrzlin vlastní výroby a poznejte, jak chutná řemeslo dělané s láskou.

Hradiště Libušín - nejvýznamnější přemyslovské hradiště v Čechách

Hradiště Libušín, ležící ve stejnojmenné obci nedaleko Kladna, je kombinací historie, přírody i ukázky negativního vlivu člověka na krajinu a snah o nápravu.

Galerie kostek - expozice Lego modelů v obchodním centru Central Kladno

Unikátní expozici Lego modelů najdete v novém obchodním centru Central Kladno. K vidění zde trvale budou více než dvě desítky interaktivních modelů zachycujících architektonické skvosty z celého světa, stejně tak i repliku pražského Hlavního nádrží.

Zámek Kladno

Kladenský zámek, který se nachází v Zádušní ulici, představuje jednu z nejstarších staveb města, umělecko-historickou památku, kulturní instituci i minulost starší než budova sama. Navštívit zde můžete galerii, maketu štoly a zámeckou zahradu s medvědáriem.

Dětské zábavní centrum Kulíškov v NC Oaza Kladno

Dětské hřiště Kulíškov se o vaše ratolesti postará, zatímco vy si můžete vklidu vychutnat kávu nebo vyřídit pochůzky. Děti si v zábavním centru Kulíškov mají možnost si hrát s nejrůznějšími hračkami.

Sportovní hala Kyšice u Kladna - indoorové i outdoorové sporty

Sportovní hala Sokolovna Kyšice u Kladna patří k moderním víceúčelovým zařízením v okrese Kladno. Slouží k provozování různých sportovních aktivit outdoorového i indoorového typu a pro pořádání kulturně-společenských akcí.

Outdoorcentrum Kladno - horolezecká a boulder stěna v bývalé Poldovce

Lezecké centrum v bývalé Poldovce na Kladně je výzvou pro všechny milovníky horolezectví. Jeho stěny jsou vysoké osmnáct metrů a rozkládají se na tisíci metru čtverečních. Najdete zde také 170 metrů čtverečních nízkých stěn určených k lezení v nízkých výškách bez lana, zvané bouldering.