Pavlíkov

FotbalPark Pavlíkov - dvě 18-ti jamkové certifikované hřiště na fotbalgolf

Krásné dvě 18-ti jamkové hřiště na fotbalgolf v krásné přírodě Křivoklátska. Mimo fotbalgolfu je zde k vidění mnoho pamětihodností, které zvládnete pěšky, či na kole. K tomu je tady celá řada cyklostezek. Na hřišti můžete i stanovat. Je zde k dispozici wc, sprcha a občerstvení.

Na větrné rozhledně Houba v Pavlíkově, s duchařským Krakovcem za zády

Jako na vidrholci to profukovalo na pavlíkovské rozhledně, vítr se hnal tubusem od vchodových dveří nahoru na ochoz. Tam přepadl přes zábradlí a posměšně se odfoukl kamsi nad Rakovník. Ač v rozhledně silným zdál se být, nedokázal s nebeskými pobratimy rozfoukat mračnou hradbu na obzoru.

Rozhledna v Pavlíkově

Rozhledna se nachází 0,7 km západně od Pavlíkova pod vrcholem Senecké hory a je z ní krásný výhled na hřebeny Doupovských hor, Krušných hor či Českého středohoří.

Turisté mají nad Pavlíkovem novou rozhlednu

Nad Pavlíkovem na Rakovnicku se v sobotu otevřela nová rozhledna. Turisté se k ní mohou vydat po navazující naučné stezce, která je taktéž novinkou. Rozhledna je vysoká přes 20 metrů a stojí na Senecké hoře. Její otevření bylo završením tří navazujících projektů, cyklostezky, která byla zpřístupněná v prosinci, naučné stezky a právě rozhledny, řekl starosta Pavlíkova Miroslav Truxa.

Muzeum motocyklů Pavlíkov u Rakovníka - moto veterán

Ivo Šarlingr si ke svým šedesátinám splnil sen z dětství a v Pavlíkově u Rakovníka otevřel muzeum pro všechny milovníky rychlých kol. Uvidíte motorku, na níž jezdili medvědi ve filmu Šest medvědů s Cibulkou, nebo pozlacené motorky, jež se za totality vyráběly pro Vatikán.