Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz · 11419 článků

Panský Dvůr Dolní Počernice

Rodinné odpoledne, výlet na kole nebo odpočinek s přáteli a prohlídka pivovaru? V Panském Dvoře s vlastním pivovarem jsou vítáni všichni, kdo mají rádi dobré jídlo a pití (zejména milovníci pivních speciálů), stejně jako cyklisté, milovníci wellness a děti, pro které je zde mnoho aktivit.

Muzeum českého granátu Praha

Pravý český granát v centru Prahy. Stále expozice i prodej šperků a kamenů vyzařujících sílu a energii, kterou využíval již Rudolf II. Při svém bádání po Kameni mudrců.

da Vinciho zkouška - historická úniková hra v Českých Budějovicích

Postavte se zkoušce znalostí, dovedností a zručnosti. Staňte se učedníky samotného mistra Leonarda da Vinci. Dejte dohromady tým 2 - 5 lidí a prožijte hodinu zábavy v historické únikové hře v centru Českých Budějovic.

Úniková hra TrapCatch

Poskládejte sehraný tým a vydejte se rozluštit záhadu a zachránit Žižkov před explozí! Hodina adrenalinu, přemýšlení i zábavy vás čeká v únikové místnosti TrapCatch.

Pamětní místnost Bedřicha Smetany v Kamýku

V Kamýku strávil Bedřich Smetana v roce 1860 líbánky se svou druhou ženou Barborou (Bettinou). Zdejší dvůr měl totiž v pronájmu manžel Bettiny sestry Hedviky JUDr. Otto Pollak.

Jihočeská jízdenka Jikord plus

Procestovat jižní Čechy můžete nyní za hubičku. A to ani nemusí být Bavorov, co jsou Vodňany. S jihočeskou jízdenkou stihnete pohodlně oboje za jeden den a ještě vám zbude na pořádnou jihočeskou baštu.

Půjčovna nafukovacích Stand Up Paddleboardů

Zažijte doprodružství na vodní hladině, které vás určitě nebude nudit! Zážitek pro celou rodinu i jednotlivce. Pokud si nejste jisti zda si nafukovací Stand Up Paddleboard koupit, máte možnost si jej otestovat, nebo zapůjčit na víkend či dovolenou.

Přírodní koupací biotop Malvíny v Třešti

V Třešti na Jihlavsku najdete nové přírodní koupaliště. Jde o přírodní biotop, do vody se nesypou chemikálie. Voda je čištěna pouze protékáním částí s pískem a rostlinami.

AirWine - letecký simulátor Boeing 737NG

Přijďte si zalétat na věrné kopii kokpitu letadla Boeing 737NG s profesionálním pilotem, který aktivně létá s tímto typem letadla.

Prohlídka protiatomového krytu v Havířově

Archa projekt - projekt zabývající se rekonstrukcí 6-ti patrového podzemního protiatomového krytu z 60tých let za doby studené války. Přijďte se podívat a nasát atmosféru komunistické vojenské doby.

Kryptograf - Originální venkovní týmová hra

Vytvořili jsme nový způsob zábavy pro ty, kteří chtějí žít dobrodružný a zajímavý život, objevovat nové světy a čelit výzvám, které otestují jejich charakter, rychlé myšlení a kreativitu.

Cafe & Wine na Praze 2

Kavárna nabízí příjemné posezení jak u kávy tak u vína v centru Prahy ve stylu amerického mléčného baru.

Lanový park Bedřichov

Lanový park v korunách stromů přímo na stadionu v Bedřichově v Jizerských horách.

Fojtovická pláň v Krušných horách – místo vzácné květeny

Fojtovická pláň je rozlehlá náhorní planina s horskými a rašelinnými loukami, charakteristickou flórou a faunou. Její nadmořská výška se pohybuje mezi 700 až 800 m. N. M.

Zřícenina hradu Kynšperk u Krupky

Poměrně rozsáhlé zříceniny hradu Kyšperka naleznete nedaleko města Krupky. Dochovalo se zde několik místností, hradby a část velké věže. Hrad je skvělé romantické místo pro přespání pod širákem.