Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz · 11261 článků

Brumbambule Praha 9 - dětské hřiště pod střechou

Brumbambule je místo, kde si děti hrají a rodiče odpočívají. V herně se nachází třípatrová prolézačka, šest trampolín a dětské hřiště pro nejmenší. Také se zde pořádají tématické víkendové akce.

Chalupa Rajnochovice - dovolená v Hostýnských vrších

Pobyt v Chalupě Rajnochovice je přímo ideální pro rodinnou dovolenou, aktivní pobyt s přáteli, klidné prožití volných chvil a odpočinutí si od ruchu velkoměsta. Výhodou je bezbariérový přístup, klid, čistý vzduch a krásná příroda.

Viva Fitnes České Budějovice

Moderní Fitness centrum s přátelskou atmosférou se nachází v Českých Budějovicích v nákupním centru IGY. Najdete zde prostor pro sport a relaxaci.

Cvičení nejen pro maminky v RC Kamarád Chameleon na Praze 5

Přijďte si zahřát, protáhnout a posílit tělo do KK Poštovka na Praze 5! Během cvičení můžete využít služeb centra Kamarád Chameleon, kde vám vaše dítě pohlídají.

Kristova jeskyně v Klokočských skalách

Kdo se rád bojí, tomu se bude líbit malá a dobře utajená skalní prostora Husův dóm, zvaná též Kristova jeskyně v Klokočských skalách nedaleko Turnova.

Skalní útvar Ďáblova prdel v České Kanadě

Kuriozní skalní útvar se nachází poblíž osady U panského lesa v trojúhelníku osad Terezín, Nový Svět a Valtínov. Až ho spatříte na vlastní oči, poznáte, že zkrátka nemůže mít jiné jméno.

Vyhlídka Kamenné moře u Plešného jezera na Šumavě

Vyhlídka Kamenné moře se nachází necelý kilometr od Plešného jezera, kam můžete vyrazit z Jeleních Vrchů nebo z Nové Pece. Nejprve je nutné vystoupat po nekolika schodech nad balvany ledovcové morény porostlé klečí a poté se shora otevře výhled na krajinu Vltavické brázdy.

Vyhlídka Kamenná hlava u Českých Žlebů na Šumavě

Vyhlídka Kamenná hlava se nachází na trase Zlaté stezky směrem z Českých Žlebů ke hranici s Bavorskem. Za průzračné viditelnosti jsou z vyhlídky vidět až zhruba 130 kilometrů vzdálené Alpy.

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zaujímá v síti českých a moravských muzeí významné postavení. Hlavní budova ve Smetanových sadech v Uherském Hradišti je věnována expozici Slovácko a národopisným, archeologickým a historickým výstavám.

Centrum pro rodinu Koblížek Nový Bor

V příjemně zařízených prostorách Centra pro rodinu Koblížek čekají rodiny s malými dětmi každý den zajímavé aktivity. Centrum je ideální pro maminky s dětmi na rodičovské dovolené. Pořádají se zde jednodenní výlety na zajímavé místa v blízkém i vzdáleném okolí a společenské akce pro nejširší rodinu.

Sunset restaurant v Brně - gurmánské zážitky s jedinečným výhledem

Sunset je nekuřácká restaurace s venkovní terasou, umístěná na střeše IBC centra. Z restaurace je krásný výhled nejen na historické centrum, ale také na celé panorama Brna.

Golf Park Slapy sv. Jan

Golfové hřiště leží 18 km od okraje Prahy v tradiční výletní oblasti u Slapské přehrady. Nabízí 18 jamek, driving, patting, chipping. Nechybí ani další služby jako restaurace, infocentrum, wellness, masáže. Navštívit můžete také Galerii sv. Jan.

Lanové centrum Prášily

Chcete si užít opravdovou lesní zábavu? Tak proč nevyzkoušet přímo v Národním parku Šumava, na břehu Prášilského potoka lanovou cestu plnou dobrodružství na stoletých stromech ve výšce 7 až 15 metrů.

Cyklostezka Jáchymov - Ostrov po bývalé železniční trati

Města Jáchymov a Ostrov na Karlovarsku spojuje nová cyklostezka, která vznikla na trase bývalé železniční tratě. Ta byla zrušena v padesátých letech minulého století po ukončení těžby uranové rudy. Celá cyklostezka je dlouhá necelé 3 kilometry a celkové převýšení činí 110 metrů.

Velehradské muzeum ve Velehradském domě sv. Cyrila a Metoděje

Velehradský dům vznikl rekonstrukcí historických hospodářských objektů někdejšího velehradského předklášteří. V přebudované konírně se stájí ze 16. století, vzniklo Velehradské muzeum, v prvním podlaží nad ním pak Muzeum bible.