Červená Lhota

Restaurant Červená Lhota

Restaurace se nachází v objektu, který leží přímo naproti zámku Červená Lhota. Je umístěna v budově, která je památkově chráněna a to nabízí klientům možnost vychutnat si jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek.

Půjčovna lodiček na zámku Červená Lhota

Rádi byste se pokochali výhledem na zámek z hladiny rybníka? Pak neváhejte a vydejte se rovnou do půjčovny lodiček na zámku Červená Lhota.

Na pohádkový vodní zámek Červená Lhota se po letech vrací šlechta

Oblíbený zámek na jihu Čech, spojený u mnohých s filmem Zlatovláska nebo Svatby pana Voka, zůstává dál státním majetkem. Šlechta se díky kastelánovi Tomáši Horynovi, muži doslova dýchajícím pro jemu svěřený objekt, vrací pozvolna v nových instalacích.

Červená Lhota - zámek pro milovníky pověstí, romantiky i doby mocnářství

Jeden z našich nejpůvabnějších a nejmalebnějších zámků najdeme mezi Táborem a Jindřichovým Hradcem. Patří k těm objektům, které se těší právem velkému zájmu návštěvníků, a pouhý pohled na ve vodní hladině se odrážející siluetu malého vodního zámku dává tušit, že přemnoho krásy ukrývá i uvnitř.

Zámek Červená Lhota původně nebyl červený

Už první okamžiky, kdy se nad třpytivou hladinou rybníka vyloupne červený zámek v celé své kráse, naladí návštěvníka na romantickou notu. Ale není to jen samotná stavba Červené Lhoty, zámku na Jindřichohradecku, je to i její nejbližší okolí.

Zámek Červená Lhota je přímo zrozený k romantickému výletu

Malebný zámeček Červená Lhota si zamilují nejen romantické duše. Jeho kouzlo si musí získat snad každého. Do konce června máte navíc možnost shlédnout několik desítek historických panenek, které se zabydlely v zámeckém podkroví.

Zlatovlásčina Červená Lhota na vás už čeká

Jeden z nejromantičtějších zámků, jihočeská Červená Lhota, po zimě znovu přivítá návštěvníky. V soutěži mezi nejpohádkovějšími objekty Česka byl v první trojici. Není se co divit, filmaři si ho velmi oblíbili, o návštěvníky tu také nouzi nemají. Loni jich přišlo na 90 tisíc.