Červená Voda

Sportovní hala Červená Voda

Sportovní hala v Červené Vodě nabízí zázemí pro florbal, futsal, sálovou kopanou, tenis, badminton, košíkovou, gymnastiku a aerobik. Možno též využít horolezeckou stěnu.

Klášter nad Králíky nabízí tajuplné večerní prohlídky

Rozsáhlý barokní poutní areál na Hoře Matky Boží nad městečkem Králíky si můžete během zimních měsíců prohlédnout i po setmění. Areál s více než třísetletou historií leží jen pár minut cesty autem od lyžařských středisek Dolní Morava a Větrný vrch a také v dosahu dalších areálů – Červená Voda, Kraličák, Kunčice nebo Kouty nad Desnou.

Lyžařské středisko Šanov

Ski areál Šanov se nachází mezi obcemi Červená Voda a Králíky v podhůří Orlických hor. Součástí areálu je 1400 metrů dlouhá sjezdovka. Díky této výjimečné délce si zde najdou vyžití začínající i zkušení lyžaři i celé rodiny s dětmi.

V kraji perníku lyžuje Červená Voda, Krkonoše už mají sněhu dost

V Orlických horách i Krkonoších jsou lyžařské areály otevřené. Lyžaři a snowboardisté mohou vyrazit například do Červené Vody, Horních Míseček či Herlíkovic. Provozovatelé slibují 30 až 80 centimetrů sněhu a malé fronty.

Letní sezona ve Skiparku Červená Voda

Letní provoz na lanové dráze Buková Hora. Možnost využít jak cyklostezky, tak i mnohé pěší trasy vedoucí z vrcholu Bukové hory, na kterou vás dopraví lanovka. Lanová dráha a restaurace v provozu každý víkend od 8 do 16 hodin, a to až do poloviny září.

Skipark Červená Voda

Nejdelší sjezdovku Orlických hor najdete v lyžařském areálu v Červené Vodě, který je v provozu od zimní sezóny 2010/2011. Sjezdová trať Mlýnice červená nabízí kompletní zázemí pro lyžaře včetně půjčovny, servisu a sociálního zařízení.