Cheb

Skatepark Skate Plaza Cheb

Chebský skatepark v Koželužské ulici je jedním z nejmodernějších sportovišť pro skateboardisty v celém kraji. Na jeho stavbě se podíleli nadšenci a odborníci na jízdu na skateboardu, koloběžce či kol.

29. 11. 2022, 1:43 · Kudy z nudy · Cheb, okres Cheb · Skatepark Skate Plaza Cheb

Nehoda na Chebsku má dvě oběti. Zemřel řidič dodávky i náklaďáku

Tragické následky má nehoda, která se stala v noci na sobotu u Staré Vody na Chebsku. Při střetu dodávky a náklaďáku zemřeli řidiči obou vozů. Silnice je v místě stále neprůjezdná.

Auto na Chebsku narazilo do multikáry. Spolujezdkyně vylétla čelním oknem

Předním sklem multikáry prolétla až na silnici v úterý ráno po srážce s osobním vozidlem ve Velké Hleďsebi na Chebsku 60letá spolujezdkyně. Záchranáři ji i řidiče převezli do nemocnice.

Muž v Aši dusil majitele domu prostěradlem. Ten předstíral smrt a zachránil se

Pokus o vraždu vyšetřují kriminalisté v Aši na Chebsku. Dopustit se ho měl 35letý místní muž, který se vloupal do rodinného domu a tam takřka udusil jeho 69letého majitele. Ten se zachránil po několika desítkách minut útoku tím, že předstíral smrt.

Divoká honička na Chebsku: Zdrogovaný mladík bez řidičáku za jízdy vyskočil z auta

Pod vlivem drog, se zákazem řízení a navíc v cizím autě prchal policistům na Chebsku 24letý mladík z Tachovska. Nezastavil ho ani varovný výstřel a policisté jej zadrželi, až když vyskočil na cyklostezce z jedoucího auta. Informoval o tom v pátek mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Před zkouškou na řidičák dostal komisař peníze. Zadržela ho zásahová jednotka

Policejní zásahová jednotka zadržela zkušebního komisaře a jeho čtyři kumpány, kteří v uplynulých osmi měsících pomáhali v Karlovarském kraji a zejména na Chebsku za úplatu nelegálně získat svým zhruba padesáti klientům řidičské průkazy.

Muž propadl na narozeninové oslavě na Chebsku skleněnou střechou

Bodné a řezné poranění na hrudníku, břiše a rukách utrpěl v sobotu v hotelu ve Velké Hleďsebi u Mariánských Lázní 26letý Ukrajinec, který byl následně letecky transportován do nemocnice v Plzni. Zranil se poté, co při narozeninových oslavách propadl skleněnou střechou.

Muž sundal z auta botičku od exekutora a odjel

Až na dva roky za mřížemi může skončit 48letý muž z Aše na Chebsku. Demontoval totiž ze svého exekutorem zabaveného vozidla botičku, aby mohl odjet. Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněného užívání cizí věci.

Ženu s intelektem dítěte vylákal na Chebsku do lesa a znásilnil. Odsedí si tři roky

S Margitou (49) se Daniel Kolařík (31) znal řadu let. Dobře také věděl, že její rozumové schopnosti jsou kvůli mentálnímu postižení na úrovni předškolního dítěte. I přesto ji podle závěru chebského okresního soudu znásilnil. Za to půjde na tři roky do vězení. Trest nyní potvrdil Krajský soud v Plzni.

Nehoda osobního auta zablokovala dálnici D6 na Sokolovsku

Nehoda osobního auta ve čtvrtek ráno zablokovala dopravu na dálnici D6 mezi Sokolovem a Karlovými Vary. Na místě zasahují složky záchranného systému. Dálnice je ve směru od Chebu na Karlovy Vary uzavřena mezi sjezdem na Těšovice a sjezdem na Nové Sedlo.

Vlaky u Chebu stojí kvůli rozsáhlé poruše na trakčním vedení

Rozsáhlá porucha trakčního vedení ve stanici Dasnice na Sokolovsku zastavila provoz vlaků na železniční trati mezi Chebem a Chomutovem v úseku Kynšperk nad Ohří - Citice. České dráhy zajišťují náhradní autobusovou dopravu. Vyplývá to z informací dopravce na webu k mimořádnostem v provozu. Opravy potrvají do večerních hodin.

Za usmýkání mladíka přivázaného k autu uložil soud dvojici 13 let vězení

Krajský soud v Plzni v úterý uložil třináctileté tresty vězení expolicistovi Martinu Novotnému (43) a jeho známému Aleši Šeptákovi (48), kteří měli podle státního zástupce před 14 lety na Chebsku uvláčet za autem 26letého mladíka. Oba muže soud dříve osvobodil, odvolací vrchní soud ale verdikt zrušil a nařídil případ trýznivé vraždy znovu řešit.

S elektrickou koloběžkou spadl na Chebsku se 3,71 promile alkoholu v krvi

S naprosto neuvěřitelnými 3,71 promile alkoholu v krvi upadl ve středu večer v Mariánských Lázních třiačtyřicetiletý muž, který řídil elektrickou koloběžku. Při pádu si způsobil zranění, s kterými musel být hospitalizován.

Strojvůdce, který na Chebsku vykolejil vlak s 13 vagony, soud znovu zprostil obžaloby

I napodruhé zprostil obžaloby Okresní soud v Chebu 55letého strojvůdce Radima R., který v červenci 2019 vykolejil u Mariánských Lázní s nákladním vlakem naloženým vápencem. Chebský soud se ve čtvrtek zabýval obžalobou z obecného ohrožení opětovně poté, co mu Krajský soud v Plzni v únoru vrátil případ k novému posouzení.

Plovárna Dřenice u přehrady Jesenice

Plovárna Dřenice se nachází nedaleko města Chebu. Jedná se o přírodní koupaliště u VN Jesenice. Místo je oblíbené zejména pro dlouhou písčitou a travnatou pláž, pozvolný přístup do vody, řadu atrakcí a sportovních možností.