Dobřichovice

Dobřichovické sochořadí – alej soch v Dobřichovicích

Každý lichý rok se u dobřichovického zámku během dobřichovického sochařského symposia Cesta Mramoru, po dobu jednoho měsíce, vytváření sochy, které tvoří pozvaní sochaři. Sochy jsou osázeny na definitivní místa v prostoru kolem nově budovaného chodníku směrem k obci Karlík.

Kaple sv. Judy Tadeáše v Dobřichovicích

Kaple sv. Judy Tadeáše tvoří západní křídlo dobřichovského zámku.

Zámek Dobřichovice

Renesanční zámek přestavěný na počátku 16.století z bývalé tvrze, stojí na břehu řeky Berounky na okraji Dobřichovic.

Studio Mandala Dobřichovice

Studio Mandala je místo s konceptem zdravého životního stylu, zdravého pohybu, seberozvoje a vyrovnané mysli. Najdete zde Qi Gong (čchi kung), jógu, relaxaci, meditaci, SM Systém, Dornovu metodu, masáže, homeopatii.

Všechny chutě světa nabídne kulinářská přehlídka v Dobřichovicích

Unikátní kulinářská přehlídka Všechny chutě světa nabídne kolumbijskou, marockou či vietnamskou kuchyni. Pokud jste milovníky kvalitního jídla a pití a máte rádi exotickou kuchyni a v neposlední řadě vás zajímá tradiční gastronomie z různých koutů světa, přijeďte do Dobřichovic.

Naučná stezka Cesta císařovny Elišky na Berounsku

Stezka ukáže všem zájemcům, kteří se po ní vydají krásy města Dobřichovice, obcí Karlík a Mořinka, městyse Karlštejn a v neposlední řadě hrádku Karlík v překrásném údolí Karlického potoka.

Babka není houba, je to vrch s dalekým výhledem nad Řevnicemi

Nad městy u Berounky - Dobřichovicemi a Řevnicemi - se majestátně tyčí vrchol Babka. Právě na tento vrch a do nadmořské výšky 505 metrů se dnes vydáme.