Stáj

Jezdecký klub Stáj Kennbery

Jezdecký klub se nachází cca 5 km od centra Českého Těšína v Pobeskydí. Vznikl v roce 2005 za účelem vytvořit místo, kde se budou scházet děti i dospělí a trávit svůj volný čas v přítomnosti nejen koní, relaxovat, sportovat, podporovat jezdecký sport a chov koní.

Stáj Merlin

V naší rodinné stáji nabízíme programy pro děti. Například vodění na koních i ponících, pobyt dětí na půl dne, celý den či víkend.

1. 7. 2021, 19:08 · Kudy z nudy · Stáj (okres Jihlava), okres Jihlava · Stáj Merlin

Stáj Fidorka

Jsme malá rodinná stáj se dvěma poníky a třemi velkými koňmi. Děti se zde naučí respektu ke zvířatům, disciplíně a zodpovědnosti.

Stáj Salma

Stáj Salma pořádá pro veřejnost různé akce, týkající se zvířat a dětí. Děti se zde v rámci hraní učí vše o zvířatech, o jejich životu, chovu a dalších zajímavostech z jejich života.

Vyjížďky na valníku v Hradci Králové

Stáj Borovinka pořádá vyjížďky v nově rekonstruovaném valníku v jednospřeží, tažený Slezským Norikem, jménem Toník. Můžete si vybrat ze dvou okruhů, které trvají kolem 60 minut. Jezdí se v okolí Borovinky u Hradce Králové.

Stáj M v Ropici - vyjížďky do přírody na koních

Malá rodinná Stáj M nabízí vyjížďky pro dětí i dospělé, a to jak pro začátečníky tak pro pokročilé.

Stáj Galaxy na Valašsku

Jízda na koních a ponících pro dospělé i děti, seznámení se s výstrojí, čištění koně. Přiďte si udělat hezké odpoledne v přírodě.

Stáj Stojanovice - vyjížďky do přírody

Nacházíme se v krásné krajině nedaleko Šumavského národního parku. Chováme koně plemene Norik a Slezský norik v atraktivní barvě tygr. V naší stáji najdete vždy veselou a vstřícnou atmosféru díky které se k nám lidé rádi vracejí za našimi puntíkatými miláčky.

Stáj Merlin - pěkné chvíle u koní i pro malé děti

Chtějí vaše děti trávit u koní volný čas, nebýt omezení pouze na vyjížďky, naučit se pečovat o koně, stáje, získat nové vědomosti pomazlit se do sytosti? Pak nabízíme skvělé programy: půldenní pobyt, celodenní pobyt, víkendový pobyt, letní i příměstské tábory, kroužek Chov koní.

Jízda na koni pro začátečníky i rekreanty pod Kunětickou horou

Stáj Ráby nabízí ježdění jak pro pokročilé, tak pro začátečníky nebo i rekreanty. Stáj najdete pod Kunětickou horou u Pardubic.