Arthouse Hejtmánek - galerie a aukční dům

Bubenečský Arthouse - překrásná vila ze 17. století manželů Tomáše a Marie Hejtmánkových - v současnosti slouží jako aukční dům a galerie. Vila se návštěvníkům otevírá pouze při příležitosti výstav nebo pravidelně pořádaných aukcí a je důstojným domovem pro umění, starožitnosti a design. Čtěte více »

Oblast: Česká Republika · Téma: Tipy na výlety