Hradec Králové

Taneční studio Fit&Dance Hradec Králové

Zatančete si, odreagujte se, zhubněte, naučte se správnému držení těla, zbavte se stresu.

Úniková hra Hradec Králové

Přijďte si s týmem zkusit uniknout do 60 minut z vyšetřovny na psychiatrické klinice.

Plavecký bazén Hradec Králové

50m plavecký bazén v Hradci Králové najdete na Eliščině nábřeží, vedle Městských lázní, se kterými je spojen chodbou. Návštěvníci tak mohou využívat služeb jak na Plaveckém bazénu, tak v Městských lázních.

Alej mrtvých v lese Svíb

Les Svíb se stal 3. července 1866 místem těch nejkrvavějších bojů bitvy u Hradce Králové v Prusko-Rakouské vílce. Tomu také odpovídá počet válečných hrobů a pomníků v této lokalitě – je zde více než 120 prostých křížů a typových pyramid i monumentálních památníků.

Barokní kostel sv. Michaela Archanděla v Borohrádku

Raně barokní stavba kostela sv. Michaela Archanděla v Borohrádku u Hradce Králové pochází ze 17. století. Vnitřní zařízení je barokní a rokokové, hlavní oltář byl vztyčen roku 1752. Na přilehlém hřbitově se nachází historická dřevěná zvonice.

Pandemic room Hradec Králové

Pandemic room je úniková místnost v Hradci Králové pro 2-5 hráče.

Tipy na víkend: Za růžovými víny do Prahy, na čokoládové hody do Hradce Králové

Víkend nabitý tematickými akcemi, takový vás čeká konec toho týdne. V sobotu pálení čarodějnic, v neděli první máj. Ať už se zaměříte na oslavu lásky více romanticky, nebo sportovně, nezapomeňte na tradiční polibek pod rozkvetlou třešní.

Zoopark Stěžery u Hradce Králové

Rodinný Zoopark nedaleko Hradce Králové se rozkládá na 2 hektarech a je možné tu vidět ptáky a zvířata z celého světa. Některá chovaná zvířata je možné i pohladit.

Naučná stezka Život ve vodě, na poli a v lese ve Světí

V obci Světí u Hradce Králové, v prostoru Na Panně, najdete naučnou stezku s názvem Život ve vodě, lese a na poli, která je doplněna informačními tabulemi a hmyzím hotelem.

Hořiněveské lípy – pamětnice bitvy u Hradce Králové

Hořiněveské lípy jsou památné lípy malolisté rostoucí na vrchu Tumplac (320 m n. M.), asi 1 km jihovýchodně od obce Hořiněves. Stáří lip je odhadováno na více než 500 let. Během války r. 1866 mezi Prusy a Rakušany lípy určovaly směr postupu II. Pruské armády.

BrainMasters - úniková hra v Hradci Králové

Úniková hra, kde zábavě neunikneš! Máte 60 minut na to, dostat se ven.

5D Cinema Maxim Hradec Králové - nový rozměr fantazie

5D Cinema maxim může být právem považováno za jednu z nejlepších forem zábavy. Návštěvníci v 5D Cinema Maxim se dostanou do světa iluzí a neuvěřitelných pocitů. Tento skvělý zážitek můžete prožít nejen v Brně, ale i v dalších městech v České republice a na Slovensku.

Kavárna pod Eliškou

Oblíbená kavárna a čokoládovna v centru Hradce Králové.

Vyjížďky na valníku v Hradci Králové

Stáj Borovinka pořádá vyjížďky v nově rekonstruovaném valníku v jednospřeží, tažený Slezským Norikem, jménem Toník. Můžete si vybrat ze dvou okruhů, které trvají kolem 60 minut. Jezdí se v okolí Borovinky u Hradce Králové.

Jižní terasy znásobily atraktivitu historického centra Hradce Králové

Velké náměstí v Hradci Králové je velice atraktivní lokalitou z pohledu turistů i obyvatel krajské metropole. Toto historické centrum města obepíná pás, na kterém se kdysi nacházelo středověké opevnění a který se teprve nedávno stal oblíbeným a vyhledávaným místem.