Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz · 12405 článků

Rybářská bašta U Zeleného Budžese

Nově otevřená rybářská bašta “U Zeleného Budžese” se nachází na konci obce Bělá pod Pradědem, Domašov u hlavního silničního tahu směrem na Červenohorské sedlo.

Luční bouda

Hotel Luční bouda leží v první zóně Krkonošského národního parku pouhé 4 km od Sněžky. Luční bouda je celoročně přístupná a otevřená. V létě roku 2005 byla na Luční boudě obnovena tradice pečení domácího pečiva.

Špindlerův Mlýn láká v létě na výhodné ceny milovníky přírody, sportu i relaxace

Špindlerův Mlýn je považován za nejatraktivnější lokalitu Krkonoš. Perla našich nejvyšších hor, jak bývá často toto malebné městečko nazýváno, neláká pouze milovníky zimních sportů. Je velmi oblíbenou destinací po všechna roční období a zejména v létě uspokojí úplně každého.

Masarykova chata na Šerlichu

Svojí polohou, dostupností i nadmořskou výškou je Šerlich ideálním výchozím místem k nejzajímavějším místům Orlických hor - na Velkou Deštnou, do národní přírodní rezervace Bukačka, k Šerlišskému mlýnu, dále na Sedloňovský černý kříž, nebo na Vrchmezí. V letní sezóně se zde sjíždí několik cyklobusů, v zimní sezóně pak několik linek pro běžkaře.

Lanová dráha na Komáří vížku

Dvousedačková lanovka s celoročním provozem vás dopraví z centra města Krupky na vrchol Komáří vížky, kde se v blízkosti stanice nachází Horský hotel Komáří vížka s vyhlídkovou restaurací. Lanová dráha na Komáří vížku je nejdelší sedačková lanovka bez mezistanice v České republice. Rozhledna Komáří Vížka je nejstarší rozhlednou Krušných hor.

ETC SPORT Janské Lázně

V létě pro vás máme připravenou půjčovnu horských kol, koloběžek, Stanley rider - F1, Bikeboard ... V případě zapůjčení sjezdové koloběžky si můžete zakoupit jízdenky na tři jízdy za cenu dvou na "Černohoský Express".

Wellness, relax, sport v té nejšiřší nabídce v srdci Krkonoš

Hledáte aktivní odpočinek, následný relax v příjemném prostředí moderního hotelu ummístěného v srdci Krkonoš? Harmony Club Hotel leží hned vedle bobové dráhy a monkey parku ve Špindlerově Mlýně a svoji polohou je ideální pro pěší tůry do Krkonošského národního parku. Nabídka služeb sportovního i wellness centra je tak široká, že se zde nebudete nudit ani chviličku.

Užijte si pobyt s překrásným výhledem na město a Jizerské hory

Hledáte pro sebe, svou rodinu i své čtyřnohé přátele místo k odpočinku k dovolené či k pouhé relaxaci pro načerpání nových sil? Pak je penzion Ayky v Jablonci to pravé.

Běžecký areál Lesná v Krušných Horách

Vychutnejte si pečlivou strojovou úpravu tratí v rovinatém terénu Leseňské pláně v 900 m nadmořské výšce. Na tratě skiareálu nastoupíte u objektu horského hotelu Lesná, kde se nachází komfortní bezplatné parkoviště.

Olomouc region Card

Hrady, zámky, muzea, zoologické zahrady celého Olomouckého kraje můžete zdarma objevovat s Olomouckou kartou. Již při návštěvě několika turistických cílů ušetříte více peněz, než kolik vás karta stála!

Cyklostezka Bečva

Doslova od horských pramenu do údolí se můžete vydat na kole díky ojedinělému projektu Cyklostezky Bečva, která je součástí tzv. První „cyklodálnice” C1. Od pramene Rožnovské nebo Vsetínské Bečvy až po její soutok s Moravou projedete více než 141 km po značené cyklotrase vinoucí se podél řeky Bečvy.

Pasohlávky – rekreační centrum na Novomlýnských nádržích

Na území především rekreační obce a v jejím blízkém okolí najdeme penziony, rekreační střediska a kempy. Pasohlávky jsou vyhledávaným cílem především letní rekreace s možností koupání v přehradě i pobřežních jezerech. V jihovýchodní části obce a na břehu vodní nádrže je Jacht klub. Od západního a východního okraje obce se rozprostírají rozlehlé ovocné sady.

Neslušný návrh

Ryze improvizační herecký večer na principu Ruské rulety plný recese, hudby a mnoho dalších překvapivých překvapení.

1. 1. 1970, 1:00 · Kudy z nudy · Česká Republika · Zima · Neslušný návrh

Slavnostní zahájení výstavní sezóny 2017

Milí návštěvníci,srdečně Vás zveme na letošní Slavnostní zahájení výstavní sezóny 2017 v GASK.

Půjčovna koloběžek naKOLOBCEzkopce

Jednodenní sjezd na koloběžkách po cyklostezce Bečva z Velkých Karlovic do Vsetína. Koloběžky dopravíme až k Vašemu penzionu nebo na Vámi určené místo startu.