Kudy z nudy

www.kudyznudy.cz · 12694 článků

Skialpinistické trasy okolím Špindlerova Mlýna

Pro vyznavače skialpinismu, telemarku či snowboardingu připravila Správa KRNAP ve spolupráci s Českou asociací horských vůdců (ČAHV) a Horskou službou osm nových skialpinistických tras, které vedou jak po turistických značených cestách, tak také mimo ně. Předejít tak můžete komplikacím při zakázaném vstupu na některá území Krkonošského národního parku.

Lyže, běžky, pěší turistika na Valašsku

Valašsko je bezesporu jedním z nejhezčích regionů u nás. Formanka je vhodnou základnou pro pěší turistiku a cykloturistiku v letním období. V zimním období lze tyto stezky využít pro vyznavače bílé stopy.

Psí spřežení - mushing je jedinečný zážitek

Zažijte adrenalin a zábavu se psím spřežením! Vyzkoušejte si práci pravého mushera v Horní Malé Úpě. Seznámíte se se psy, zapřáhnete si je do spřežení a vyrazíte. Zážitek je vhodný pro dospělé i pro děti.

Křížová cesta v Sušici

K začátku křížové cesty vás ze sušického náměstí dovede zelená turistická značka.

1.České muzeum motocyklů a automobilová galerie Lesná u Znojma

Unikátní výstavní a rekreační areál s rozsáhlou expozicí historických motocyklů, sidecarů, automobilů a technických zajímavostí. Výstavná areál pro historická vozidla a rekreační komplex se širokou nabídkou ubytovacích služeb nedaleko Znojma.

Bowling v Hotelu Příchovice

Hra plná zábavy v Krkonoších! Hotel nemusí být jen místem pro ubytování během dovolené, ale také cílem, kde si může aktivně odpočinout.

Kooperativa aréna - zimní stadion v Plzni

Přijďte si zabruslit při veřejných brusleních, které se konají pravidelně v pondělí, středu a pátek odpoledne, v sobotu a v neděli dopoledne i odpoledne.

Českou Kanadou na kole

Prožijte nezapomenutelné zážitky při cyklistických nebo pěších výletech po jednom z nejkrásnějších míst v republice - České Kanadě.

Chata Karolínka v západních Krkonoších

Poznejte krásy Benecka na kole, na lyžích a běžkách. Chata Karolínka je vhodná pro rodinnou rekreaci i se psem, školy v přírodě , lyžařské pobyty, víkendové pobyty i letní tábory.

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační areál nabízí širokou možnost sportovního vyžití - tenis, volejbal, minigolf. Mezi speciality areálu patří v letním období oranizování sjezdů Vltavy na raftech a v zimním období týdenní pobyty spojené s lyžováním.

Bikepark Mladé Buky

Od července 2010 je v provozu nový Bikepark v Mladých Bukách. Bikepark je vystavěn pro širokou veřejnost, jak pro náročné jezdce, tak i pro úplné začátečníky. Vyžít se zde můžete na 2 singltraillech, z nichž každý je dlouhý přibližně 1 km.

Pravidelné veřejné bruslení v Chomutově

Přijďte se vyřádit na ledovou plochu zimního stadionu v Chomutově každý čtvrtek a neděli.

Formanství Borová - projížďky kočárem taženým koňmi

Výlety po krásné krajině Žďárských vrchů si užijete v Borové u Poličky. Formanství má k dispozici tažné i jezdecké koně. Všichni milovníci koní jsou srdečně zváni.

Emilka - srdce odpočinku Jizerských hor

Příroda Jizerských hor uchvacuje návštěvníky svým drsným severským rázem a množstvím překrásných míst s ojedinělými přírodními výtvory. Pro aktivní odpočinek je v areálu hotelu Emilka travnaté hřiště. Pro menší a mladší návštěvníky nabízí areál dětské pískoviště s prolézačkami a houpačkou.

Areál Šeberák

Areál Šeberák je místem pro váš volný čas - areál přirodního koupaliště s nekuřáckou restaurací a zahrádkou. Najdete tu celoročně otevřenou boudu Cafe Na Dně s nabídkou rychlého občerstvení, v létě přírodní koupaliště s kapacitou cca 300 lidí a v období zimních mrazů ledovou plochu na rybníku jako přírodní kluziště.

3. 8. 2010, 19:51 · Kudy z nudy · Česká Republika · Léto, Zima · Areál Šeberák