Články na téma Tipy na výlety

Chuť Irska v centru Šternberka - Irish Pub 5 Lišek

Dopřejte si jedinečný chuťový zážitek ve stylové irské hospůdce 5 Lišek ve Šternberku.

Ranč Vítovice

Jízda na koni, lukostřelba, vozatajství, lasování a další na Ranči Vítovice - každé sobotní odpoledne pro děti od 8 let.

Motomuzeum u Horáků

Soukromá sbírka motocyklů v původním stavu. Až 90 exponátů značky Jawa, benelli a dalších.

Půjčovna koloběžek Třeboň

Půjčovna koloběžek, skupinové výlety na koloběžkách, tréninky na koloběžkách.

Hororový mlýn

Chcete zažít horror na vlastní kůži? Stačí nás navštívit a zažijete vskutku perné chvilky na které jen tak nezapomente! My nejsme úniková hra ani strašidelný zámek jsme Hororový mlýn.

Galerie u Plazíka Peruc

Soukromá umělecká galerie umění v Peruci na Lounsku, kde probíhají výstavy zejména amatérských fotografií.

Art´s Cool

Praktické výtvarné kurzy se známými českými umělci jako lektory. Malba, kresba, socha, šperk, fotografie, design i móda. Individuální výuka, relaxace nebo i příprava na umělecké školy. Pro dospělé i děti, pro všechny, kteří chtějí poznat svou kreativitu.

11. 4. 2016, 14:21 · Kudy z nudy · Česká Republika · Tipy na výlety · Art´s Cool

Vodní dům u přehrady Želivka

Vodní dům je moderní návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka. Pod jednou střechou zde najdete vše o vodě. Tématem moderně pojaté expozice jsou různé tváře vody - nenahraditelné suroviny, která si zaslouží naši ochranu. Neváhejte, čekají vás interaktivní exponáty a hrátky s vodou.

Půjčovna elektrických dvoukolek v Brně

Poznejte Brno z jedinečné perspektivy elektrické dvoukolky a spojte jedinečný zážitek z jízdy s objevováním města a jeho zajímavostí.

Úniková místnost Liberec

Prokletá hrobka faraona Furtseschklebeta - to je název hry, kterou můžete ve Vratislavicích nad Nisou navštívit. Jedná se o zcela jedinečnou únikovou hru plnou originálních rébusů a hříček a otvíracích mechanismů.

Golf Klub Osyčina

Devítijamkové golfové hřiště, cvičné plochy, golfový simulátor. Ubytování v roubeném penzionu a občerstvení na terase s výhledem do zeleně.

Otevřené Brdy: Velké lákadlo cyklistické sezóny

Na největší tahák letošní cykloturistické sezóny aspirují v Plzeňském kraji Brdy, které se po zrušení vojenského prostoru z větší části otevřely veřejnosti. Ještě tam ale zřejmě bude chybět značení. Lidé by proto měli mít navigaci a mapu. Informovala o tom cyklistická průvodkyně Radka Žáčková spolupracující s krajem, městy i obcemi.

Rodný dům spisovatele Františka Nepila

Rodný dům Františka Nepila-Spolkové a informační centrum nabízí návštěvníkům stálou expozici spisovatele Františka Nepila s jeho soukromými fotografiemi a jeho knihami.

Restaurant Zámek Poděbrady

Naším cílem je přinášet hostům kvalitní gurmánský zážitek podpořený chutí jedinečného piva z rodinného pivovaru Hendrych a dobrým moravským vínem.

Punkevní jeskyně střeží gotický hrad biskupa Bruna

Největší krasová oblast České republiky se stovkami jeskyní, vápencovými skalami, mnoha říčkami a také s nespočtem památek – to je Moravský kras. Na téměř sto kilometrech čtverečních si každý najde to své. Pojďme se projít po jeho severní části až k největší propasti ve střední Evropě.