Články na téma Tipy na výlet

Tipy na víkend: Vychutnejte si živě slavné filmové melodie, proběhněte večerní České Budějovice

Víkend plný sportu a gastronomických radovánek se může zdát jako ideální. Zvláště pak, když se tento program zpestří kulturním či duchovním vyžitím. Vše nabízí druhý říjnový víkend.

Designshop Originál v Plzni

Designshop Originál to jsou originální výrobky od českých i zahraničních tvůrců a značek.

Zámek v Moravském Krumlově letos zdvojnásobil svoji návštěvnost

Zámek v Moravském Krumlově na Znojemsku, ve kterém byla léta vystavena Slovanská epopej malíře Alfonse Muchy, navštívilo v letošní sezóně přes 10 000 turistů. Ve srovnání s loňskem se jejich počet zdvojnásobil. Hlavním lákadlem byly obrazy ze sbírek moderního umění Medy Mládkové a ilustrace Zdeňka Buriana. Informoval o tom krumlovský starosta Tomáš Třetina.

Bolt Tower v Ostravě

Bolt Tower, neboli šroubová věž. To je kavárna, prostor pro připomenutí historie, klub a vyhlídková terasa. To vše je součástí nové nástavby Vysoké pece č. 1 v Dolních Vítkovicích, která povyrostla o zhruba 25 metrů a stala se tak nejvyšším geografickým bodem ve městě.

Orlická karta hosta

Rádi byste se zkusili terénní horské koloběžky, navštívili muzeum řemesel či skanzen lidové architektury, koupili si kávu u Dientzenhoferů nebo si prohlédli starý mlýn? Pak přijeďte a pořiďte si Kartu hosta!

Turistický průvodce Grenzgenial - knížka plná praktických informací a atraktivních slev

Grenzgenial je praktická knížka, která vám přináší desítky exkluzivních slev typu 1+1 zdarma a další bonusové výhody pro volný čas na Lipensku a v blízkém okolí.

Paintball park Radary

Paintballové hry na vlastním stylovém přírodním hřišti umístěném v objektu bývalé vojenské základny PVO. Možnost i nočních her na osvětleném hřišti.k dispozici venkovní i vnitřní posezení a vytápěné zázemí.

Český Krumlov Card

Chcete vidět to nejlepší z Českého Krumlova a zároveň si krásy města vychutnat podle svého tempa a gusta? Právě to vám nabízí Český Krumlov Card. Nemusíte spěchat, abyste stihli všechny expozice v jeden den.

Zážitková karta Toulavka

Prožijte řadu nezapomenutelných chvil s rodinou, přáteli i single, v létě, v zimě, pěšky, autem, na kole, na lodi i na lyžích. Stačí vytáhnout z kapsy Toulavku a na více než 50 místech získáte zajímavý bonus nebo slevu.

Sedm dní v pohádce - zážitková trasa ve Křtinách

Stezka šneka Krasíka je jedním ze zážitků v rámci sedmi dní v pohádce. Dalších šest zážitků a tras čeká na své návštěvníky, kteří si tak mohou užít svůj týden v Moravském krasu např. V mydlárně a svíčkárně nebo na blanenském zámku a nebo třeba na koloběžkách.

Ponyškolka Brázdim

Originální projekt dvou (ne)obyčejných holek od koní, které svou vášeň a koňské zkušenosti chtějí předávat dál...

Pidizem Radostice

Dětský klub pro děti všech věkových kategorií - od miminek po školáky.

Exkurze do automobilky Hyundai - jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě

Vydejte se na exkurzi do automobilky Hyundai! Exkurze začíná prezentačním filmem společnosti, poté se podíváte do výrobních hal v návštěvnických vláčcích, zahrnující lisovnu, svařovnu, finální montáž a převodovkárnu.

Dětský park Razulák ve Velkých Karlovicích zaznamenal rekordní návštěvnost

Dětský zábavní park Razulák ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku přivítal v letošní sezóně o 40 procent návštěvníků více než loni. Informoval o tom ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla, který loni areál v údolí Léskové na úpatí sjezdovky Razula otevřel. Turisty zaujala i letošní novinka v podobě fotografické stezky.

Tajemný hrad Přimda býval i sídlem loupežníků

O vzniku jednoho z nejstarších kamenných hradů v Čechách toho příliš nevíme. Kdysi dávno však byl důležitou pevností, střežící obchodní cestu z Prahy do Horní Falce.