Články na téma Tipy na výlety

Naučná stezka Loděnické filmování

Naučná stezka Loděnické filmování má jen dvě zastávky, ale velice významné - provede vás obcí a představí skanzen těžby železné rudy Chrustenická šachta.

Naučné stezka Kosoř - Černá rokle

Naučné stezka s pěti zastavením, která Vám představí přírodní i kulturní památky obce Kosoř.

Tetínské vyhlídky

Krátký turistický okruh, který představuje nejvýznamnější památky obce Tetín. Celá trasa měří cca 1 km a tvoří ji 5 zastavení.

Morie - solná jeskyně Holešov

Přijdte si odpočinout a relaxovat na jedinečné, zdraví prospěšné místo pro celou rodinu. Solná jesykně Holešov nabízí jedinečné mikroklima srovnatelné s tím mořským.

Malenovický hrad má za sebou vydařenou letní sezónu

Hrad ve zlínských Malenovicích má za sebou úspěšnou turistickou sezónu. Od dubna do konce srpna památku navštívilo o skoro 3000 lidí více než loni v tomtéž období. Svůj podíl na tom nejspíš měla letos nově otevřená expozice Zvířata na Zemi a člověk.

Koně na Šumavě o víkendech vozí místo dřeva turisty

Šumavský národní park představil turistům novou atrakci. Od minulého víkendu se tu mohou zájemci projet na voze s koňmi, kteří během týdne pracují ve zdejších lesích, z nichž přepravují dřevo. Koně se sem vrátili letos v červnu, čímž správa parku obnovila tradici, jež odsud v minulých letech vymizela kvůli využívání těžké techniky.

Naučná stezka Svatojánské památky

Naučná stezka po památkách obce Svatý Jan pod Skalou vás dovede až do Sedlce ke Kapli sv. Ivana.

Vyhlídkové lety balonem pro celou ČR

Dopřejte sobě nebo svým blízkým nezapomenutelný zážitek, jako vystřižený z knížek Julese Verna. Přijďte si s námi užít let balonem podle vašich představ. Poskytujeme privátní i skupinové lety po celé ČR. Neváhejte a vzneste se s námi do oblak!

Projížďka na Segway po Praze s průvodcem

Nevšední zážitek z výletu Prahou bez namáhavé chůze. Segway projížďka je nejlepší způsob jak si prohlídnout památky Prahy za mnohem kratší dobu. Můžete si vybrat jednu z připravených tras, nebo také navrhnout svou vlastní. Jízda na Segway je nezapomenutelný, zábavný a bezpečný zážitek pro každého!

Kořenovská zubačka se šine i po okrajích horských strží

Jak se mění příroda přecházející z léta do podzimu, si dokonale vychutnají výletníci, kteří vyrazí horskou kořenovskou zubačkou z Tanvaldu až do Harrachova. Zážitek z jízdy navíc mohou propojit s návštěvou několika turistických cílů.

Kroužek Péče o koně

Kroužky probíhají na farmě Kozodoj každý pracovní den a je určen dětem různých věkových kategorií, začátečníkům i pokročilým. Cílem je dětem zprostředkovat kontakt s koňmi, učit je základy ježdění a celkově jim pomoci najít ocenění pro přírodu, zvířata a naši zodpovědnost vůči ní.

Expozice církevního umění v Loretě Rumburk

Prohlídka česko-německé expozice nabízí zážitek pro všechny smysly. Výstavní prostory v mariánském poutním místě Loreta Rumburk jsou nově zpřístupněny od roku 2013.

Chata v Trojanovicích

Chata se nachází v atraktivní a zároveň klidné části obce Trojanovice v samém srdci Beskyd.

Srub Karolínka v Maršově nad Metují

Ubytování ve stylovém srubu nedaleko Adršpašských a Teplických skal. Klidné místo pro rodiny s dětmi. Mnoho turistických stezek i cyklotras. Kapacita srubu je 10 lůžek.

Adventure Golf Brno

Vstupte do tropického ráje! Od září přímo v Brně. Odpalte míček z lodi nebo od jezírka, lámejte rekordy a dopřejte si spoustu další zábavy a dobrodružství.