Články na téma Tipy na výlet

Thajské masáže - Phen omen ve Zlíně

Dopřejte svému tělu zaslouženou relaxaci v příjemném prostředí pod rukama zkušených masérek z Thajska. Po masáži je možné nechat doznít její účinky v relaxační místnosti, při šálku dobrého čaje.

Pivovar Matuška Broumy

Pivovar Matuška najdete v obci Broumy, která leží v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Svou velikostí se řadí do kategorie minipivovarů. Pivovar založil sládek Martin Matuška, který v pivovarnickém oboru pracuje od roku 1981.

Zámek Doudleby nad Orlicí láká návštěvníky na nové zážitky

Prohlídku vzácných interiérů, ale také procházku udržovaným parkem a přilehlou oborou, dále Babiččin dvoreček s mnoha zvířaty, přírodovědné muzeum, expozici kočárků a panenek a galerii výtvarného umění - to vše tzv. „pod jednou střechou“ nabízí zámek v Doudlebách nad Orlicí.

Bylinková zahrada Josefa Kamela v Žirči

Bylinková zahrada v Domově svatého Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem je místem odpočinku a relaxace nejen pro pacienty s roztroušenou sklerózou, ale také pro nejširší veřejnost. Zájemci zde mají možnost také bylinky zakoupit.

Zážitková karta TáborCard

Užijte si více zážitků za méně peněz v Táboře a blízkém okolí díky nové TáborCard. Díky kartě můžete navštívit levněji spoustu nových expozic, kulturních zařízení a slevy se vztahují také na stravování.

Hrané prohlídky odstartovaly v broumovském klášteře sezónu plnou novinek

Uplynulý víkend se v broumovském klášteře nesl ve jménu historie – výročí 800 let příchodu benediktinů a historických postav. Pro tuto sezónu připravil klášter i další novinky - setkání s českým králem Přemyslem Otakarem I., s převorem Břevnovského kláštera i oslavu příchodu Cyrila a Metoděje.

Rekordní návštěvnosti jihlavské zoo pomohly i žirafy

Přes 50 tisíc návštěvníků prošlo za červen jihlavskou zoologickou zahradou. Ve srovnání s minulými lety se zoo minulý měsíc nebývale dařilo. Na konci školního roku se navíc mohla pochlubit hned dvěma rekordy.

Půjčovna elektrických kol Cottage v NP České Švýcarsko

Rádi se projíždíte krajinou Českého Švýcarska? Zkuste to pro tentokrát na elektrokole z půjčovny Cottage v Krásné Lípě.

Sportovní půjčovna v Českém Švýcarsku

Rádi se projíždíte a chodíte krajinou Českého Švýcarska? Zkuste to pro tentokrát na e-kole, kole, koloběžce, sněžnicích z půjčovny Cottage v Krásné Lípě.

Letiště Letňany - unikátní prostor pro volný čas

Letiště Letňany je unikátním místem, kde se nejen létá a kde žije chráněný sysel obecný, ale také místem, kde můžete mnoha různými způsoby prožít volný čas.

Národní přírodní památka Letiště Letňany

NPP Letiště Letňany byla vyhlášena z důvodu ochrany biotopu a populace kriticky ohroženého druhu živočicha sysla obecného, který si za svůj domov zvolil travnatou plochu letiště v Praze-Letňanech.

Zámek v Horšovském Týně: jedna výstava pro holky a mámy, druhá pro kluky a táty

Hrad a zámek Horšovský Týn si na letošní návštěvnickou sezónu přichystal ne jednu, ale hned dvě zajímavé výstavy pro návštěvníky.

Dům Řemesel v Kryštofově Údolí

Dům Řemesel je památkově chráněná budova v centru Kryštofova Údolí. Pořádají se zde výstavy obrazů, keramické kurzy pro děti i dospěláky, dílničky pro příchozí a jiné aktivity.

Půjčovna malých plavidel na Slezské Hartě

Půjčovny malých plavidel na Slezské Hartě jsou k dispozici v Nové Pláni a v Leskovci nad Moravicí. Naleznete zde vypůjčení pramice (s elektromotory či bez), šlapadla a elektrické čluny.

Rekreační středisko P.A.R.K. Vysoké Chvojno

Ubytování ve Vysokém Chvojně na příjemném místě nedaleko Arboreta v rekreačním středisku, ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a společným sociálním zařízením.